SIA – це місце, де ініціатива призводить до визнання, де ми працюємо і куражимось одночасно, а виклики перетворюються на можливості. Запрошуємо стати частиною нашої команди і зустрічати разом будь-які діджитал виклики!

Але SIA це більше, ніж просто команда. Ми тісно зв’язана спільнота проблем-солверів, технологів, інноваторів та мрійників. Ми використовуємо технології як наш каталізатор, поринаючи в діджитал всесвіт, щоб створити рішення, які здавалися далеко за межами можливого.

Work-Life Balance
Фішка SIA – це ви. Наші люди. Саме тому ми надаємо нашим співробітникам гнучкий графік, сприяючи балансу між роботою та особистим життям, що в свою чергу підвищує продуктивність. Наші співробітники самі формують свій робочий день. Це дозволяє їм досягати найкращих результатів, не нехтуючи своїм особистим життям.
Відпочинок – невід'ємна частина процесу
Відпочинок та релакс суперважливі. В нас є круті пакети відпусток: це й оплачувана щорічна відпустка і спеціальні соціальні відпустки – щоб наші співробітники могли зарядитися та повернутися до роботи з новим запалом. Ми з гордістю відзначаємо всі "червоні календарні дні", вшанувуємо та святкуємо українську культуру.
Культура визнання та винагород в SIA
Визнання є невід'ємною частиною культури SIA. Ми відзначаємо зусилля та відданість, використовуючи не одну, а дві системи мотиваційних винагород. Незалежно від того, чи ви зірка програмування і розв’язуєте надскладні проблеми, чи ас в розвитку бізнесу і майстерно притягуєте нових клієнтів, ваша важка праця завжди визнаватиметься. Ми святкуємо кожну перемогу, невелику чи велику, і віримо в нагородження професійної компетентності.
Винагорода за додаткові зусилля
Плюшки в SIA не закінчуються на цьому! Ми цінуємо та винагороджуємо додаткові зусилля. Оплачуємо понаднормову роботу, а робота по вихідним або святковим дням йде по подвійній ставці – ми визнаємо лояльність та вірність нашій спільній справі!